Vynikající článek s mnoha skvělými tipy o fotbalu

Hrajete za školní fotbalový tým? Možná byste jen chtěli jít ven na pole a pohrávat si s přáteli. Možná toužíte být dalším skvělým fotbalistou. Ať je to cokoli, fotbal je zábavný a k tomu, abyste se stali lepším hráčem, je zapotřebí dovednosti. Až se dozvíte více o fotbalu, vyzkoušejte tuto radu ohledně velikosti.

Je chytré projít, když se vás obránce začne blížit. Pokud musíte driblovat, driblovat co nejdále, ale projít, jakmile na vás obránce postupuje. Jakmile projdete, druhý hráč může přijít na to, co dělat dál. Pokud máte míč a vidíte otevřený prostor, posuňte se k němu. Chcete k sobě přivést obránce, aby se pole otevřelo pro jednoho z vašich spoluhráčů. Jakmile se obránce přiblíží, podejte míč někomu, kdo je v lepší pozici než vy. Doufejme, že skórují!

Pokud stojíte tváří v tvář obránci, zkuste je překonat, místo abyste jednoduše drželi míč. Míč můžete chvíli držet tak, že si ho zakryjete tělem a přejdete z jedné nohy na druhou, ale nakonec budete muset zaútočit a obejít obránce. Spěchat k cíli je velmi lákavé, ale musíte se nejprve ujistit, že máte nějakou zálohu. Neprovádějte útok, pokud nemáte na každé straně alespoň jednoho hráče. Musíte zachránit míč rychlou přihrávkou na jednu stranu pro případ, že by se k vám přiblížilo příliš mnoho obránců. Je na čase, abyste do terénu přinesli rady, které jste si přečetli. Také se musíte o tomto skvělém sportu stále více učit. Schopnosti, které se můžete naučit a používat, nejsou omezené, takže jděte ven a užijte si hru, kterou rádi hrajete.